Kontakt

Adresse: Melhusvegen 417, 7224 Melhus

Åpningstider: 08.00-16.00

Telefon:   72 87 82 00
Telefaks: 72 87 82 11

E-post: firmapost@melhus-regnskap.no

 

 

 

Kontakt våre ansatte

Vi er 22 ansatte med bred erfaring, kompetanse og bakgrunn som utgjør ca. 20 årsverk. Vi har moderne kontorlokaler og oppdaterte tekniske verktøy.

Morten Wehn

Daglig leder

morten@melhus-regnskap.no

913 68 630

Jan Are Bjerkenås

Controller

janare@melhus-regnskap.no

950 56 292

Kay Ove Bjerkenås

Regnskapskonsulent

kay.ove@melhus-regnskap.no

406 09 393

 

Hanne Eid

Regnskapssekretær

hanne@melhus-regnskap.no

406 18 009

Anne O. Bøkestad

Regnskapskonsulent

anne@melhus-regnskap.no

406 18 161

Britt Losen Høiseth

Regnskapskonsulent

britt@melhus-regnskap.no

456 30 690

Ola Hovin

Autorisert regnskapsfører

olah@melhus-regnskap.no

406 18 503

Kristmar Sunnset

Autorisert regnskapsfører

kristmar@melhus-regnskap.no

406 18 945

Aud Jorun Landrø

Regnskapssekretær

aud@melhus-regnskap.no

454 83 883

Sturla M. Mikalsen

Autorisert regnskapsfører

sturla@melhus-regnskap.no

406 24 327

 

Anne-Elisabeth Hauge

Autorisert regnskapsfører

anne-e@melhus-regnskap.no

465 01 244

Marit Wibe

Autorisert regnskapsfører

marit-w@melhus-regnskap.no

406 30 913

Trude Eid

Autorisert regnskapsfører

trude@melhus-regnskap.no

406 30 222

 

Bente Aagesen

Regnskapssekretær

bente@melhus-regnskap.no

455 14 456

Asle Horghagen

Autorisert regnskapsfører

asle@melhus-regnskap.no

920 99 063

Britt Helen Trondsen

Autorisert regnskapsfører

britt.helen@melhus-regnskap.no

406 22 836

Harald Wiggen

Regnskapskonsulent

harald@melhus-regnskap.no

406 12 129

Sidsel Bodsberg

Regnskapskonsulent

sidsel@melhus-regnskap.no

922 72 846

406 12 129

 

Ole Enga

Autorisert regnskapsfører

ole@melhus-regnskap.no

406 26 130

 

Ola Stai

Regnskapssekretær

ola@melhus-regnskap.no

465 18 566

 

Monica Vasli Branem

Regnskapssekretær

monicavasli@melhus-regnskap.no

483 88 911

 

Marianne Haukås Næss

Autorisert regnskapsfører

marianne@melhus-regnskap.no

405 18 466

 

Arnt Ola Løhre

Autorisert regnskapsfører

arntola@melhus-regnskap.no

406 26 985